Historie

Počátek firmy Hoch Závlahy se zrodil již v roce 2002, kdy absolvent Střední zahradnické školy v Mělníku Jan Hoch založil firmu HochGarden Services s.r.o. Už od začátku chtěla firma čelit konkurenci, a stanovila si tak priority - kvalitu, serióznost, vstřícnost a odbornost, které se od založení firmy nijak nezměnily.

Firma se nejdříve zabývala nabídkou služeb v oboru realizačního zahradnictví, jako je např. kompletní dodávka zahrad, a to vše včetně vodních ploch, dlažeb, zemních prací apod. Postupem času se firma začala specializovat na instalaci automatických zavlažovacích systémů a firemní zázemí se začalo rapidně rozvíjet.

"Rozhodli jsme se, že se budeme specializovat na jednu činnost - na rozdíl od mnoha zahradnických firem, které vyrobí tři až čtyři zavlažovací systémy za rok."

S rostoucím počtem zakázek rostly také zkušenosti a firma se ve své branži posunovala rychle nahoru. Již v roce 2007 rozšířila opět nabídku svých služeb o produkci a prodej přírodních travních koberců, které pěstuje na vlastních pozemcích o rozloze přibližně 4 Ha. Dále rozšířila služby o realizace sadových úprav a zakládání travnatých ploch rozličného charakteru a velikosti.

Hoch závlahy

Jan Hoch
Zálužice 8
373 41 Hluboká nad Vltavou

tel.: +420 608 729 566
mail:

Naši partneři

Český Trávník Zoohoch Zahradnictví Svrkyně Milan Havliš Čerpadla Neptun

Hoch závlahy

edgedesign.cz | websoul.cz