začněte ještě dnes

Změřte si svou zahradu
Abychom mohli vytvořit nabídku projektu, musíme znát proporce pozemku, na kterém si chcete nechat nainstalovat zavlažovací systém. Nejlehčí je proto udělat plánek zahrady. Vezměte si do ruky metr, tužku a papír, a celou zahradu pak řádně změřte. Protože zahrady bývají často nepravidelné, doporučujeme při měření rozdělit zahradu do různých pravidelnějších sekcí.

Nakreslete svou zahradu
Nyní se projeví Vaše umělecké já. Udělejte plánek Vaší zahrady tak, abychom se v něm dostatečně vyznali. Do plánu nezapomeňte zahrnout popřípadě bazén, stromy apod. Pro úplnost můžete přidat k plánu různé vysvětlivky a popisky.

Zašlete nám své plány
Nyní potřebujete své plány dopravit k nám na zpracování. Nabízí se ihned několik cest. Zvolit můžete normální poštu a zaslat nám plány v obálce. Nebo můžete využít moderních technologií, a poslat nám své plány například e-mailem. Oba typy adres jsou uvedeny na pravé straně webové stránky. Nezapomeňte připsat adresu a kontakt pro případ nějakých nejasností. Zde Vaše práce končí.

Zašleme Vám design
Nyní přijde řada už jenom na nás a Vy akorát čekáte, než Vám dorazí nabídka s Vaším projektem. Za zpracování nabídky nechceme žádný poplatek – máte jí zcela ZDARMA. V případě zájmu zrealizování projektu nás kontaktuje.

Hoch závlahy

Jan Hoch
Zálužice 8
373 41 Hluboká nad Vltavou

tel.: +420 608 729 566
mail:

Naši partneři

Český Trávník Zoohoch Zahradnictví Svrkyně Milan Havliš Čerpadla Neptun

Hoch závlahy

edgedesign.cz | websoul.cz