Travní koberce

Díky unikátní spolupráci s firmou Český Trávník s.r.o. máme tu možnost Vám nabídnout služby z odvětví tvorby, prodeje a pokládky jak živých, tak umělých travních koberců. Propojením těchto travních povrchů a automatizovaného zavlažovacího systému lze dosáhnout vytvoření úplně nové moderní zahrady, která je absolutně soběstačná a není ji třeba nikterak opečovávat. Sortiment těchto služeb je tak velký, že si vybere úplně každý. Každopádně, přesvědčte se sami…

CT banner

travniky nahled

Firma Český trávník byla založena roku 2008 a specializuje se především na pěstování a pokládku přírodních i umělých travních koberců a na realizaci závlahových systémů přes spřátelené firmy, jako je např. Hoch Závlahy s.r.o.

Díky spolupráci a propojení služeb pokládky přírodních trávníků a instalace automatizovaného zavlažovacího systému se zde vytváří, především pro zákazníky, možnost založení zcela nové, moderní a plně soběstačné zahrady.

Živé travní koberce pěstuje firma Český Trávník s.r.o. na vlastních pozemcích o rozloze 6,5 ha. K výsadbě používají výhradně tuzemská osiva typu "Luxusní-Rekreační". Vytváří tak ideální kombinaci okrasného a středně zátěžového trávníku, která se hodí nejen na zahradu. Dále je možno založit nové seté trávníky, k jejichž setí používají profesionální secí stroje.

www.ceskytravnik.cz

Hoch závlahy

Jan Hoch
Zálužice 8
373 41 Hluboká nad Vltavou

tel.: +420 608 729 566
mail:

Naši partneři

Český Trávník Zoohoch Zahradnictví Svrkyně Milan Havliš Čerpadla Neptun

Hoch závlahy

edgedesign.cz | websoul.cz