PROČ?

Všichni prodejci, za účelem prodat co nejvíce nabízených produktů, často říkají, že tyto produkty s sebou přináší řadu výhod. Většina z nich ale jen využívá marketingových lákadel a neumí tyto výhody obhájit. My ANO.

KVALITNĚJŠÍ PROSTŘEDÍ

Zavlažovací systémy jsou neocenitelnými pomocníky, co se týče udržování a vytváření krásného a zdravého prostředí, které si pak můžete v pohodlí vychutnat například se svou rodinou. Zároveň je to ten nejpohodlnější a nejefektivnější způsob, jak dodat keřům a trávníku nejen na Vaší zahradě přesně tolik vody, kolik potřebují.

ČASOVÁ (NE)NÁROČNOST

Plně automatizovaný závlahový systém je jedna z nejlepších investic, kterou můžete udělat pro svůj domov. Můžete tak říci "KONEC" obtížným manuálním pracím při zalévání a bez jakýchkoli výčitek odjet na dovolenou s vědomím, že o Váš trávník a zahradu je postaráno.

NIŽŠÍ SPOTŘEBA VODY

Systém vám ušetří až 40% vody proti ručnímu zalévání. Postřikovače mají volně řiditelnou výseč dostřiku a závlaha je přesně směrována na požadovanou plochu s rovnoměrnou dávkou závlahové vody. V případě dešťových srážek závlahové čidlo automaticky vypne řídící jednotku (při vzniklé vláhové potřebě se řídící jednotka opět zapne v původně navoleném programu).

Popis systému

Automatický zavlažovací systém se skládá z podzemního trubního rozvodu, postřikovačů, elektroventilů, řídící jednotky a čidla srážek. Výsuvné postřikovače a trubní rozvody jsou umístěné pod zemí. Systém ovládá řídící jednotka, která přes kabely a elektroventily spouští jednotlivé sekce (ucelené skupiny postřikovačů).

Po otevření přívodu vody se postřikovače vysunou nad terén a po ukončení nastaveného času řídící jednotka uzavře elektroventil dané sekce a postřikovače se opět zasunou do podzemních pouzder. Tím se ve vaší zahradě neobjevuje žádný estetický a mechanický rušivý prvek a nic nebrání užívání zahrady ani sekání trávy.

Více informací ohledně montáže...

Všichni prodejci, za účelem prodat co nejvíce nabízených produktů, často říkají, že tyto produkty sebou přináší řadu výhod. Většina z nich ale jen využívá marketingových lákadel, a neumí tyto výhody odůvodnit či je jinak obhájit. My ANO.

Hoch závlahy

Jan Hoch
Zálužice 8
373 41 Hluboká nad Vltavou

tel.: +420 608 729 566
mail:

Naši partneři

Český Trávník Zoohoch Zahradnictví Svrkyně Milan Havliš Čerpadla Neptun

Hoch závlahy

edgedesign.cz | websoul.cz